`]]


Садиба Дарваїв кут

Тур «Підсигавка» (Бойківщина) 

Садиба «Дарваїв кут» розташована в селі Старий Мізунь, урочище Підсигавка (це частина села розташована на березі річки Мізунка (на місці колишнього русла річки) ). У давнину на березі річки була цегельня де виготовляли червону цеглу, бо поряд на борах є червона глина придатна для виготовлення цегли. Садиба розташована осторонь села, під горою яка називається Дебря. Гірська річка Мізунка, яка знаходиться 200 м від садиби, влітку є прекрасним місцем для відпочинку. Господарі садиби «Дарваїв кут» пропонують страви старовинної бойківської кухні. Які не зустрічаються в інших областях України.  

3-х денний тур 

1-й день 

Приїзд: -    Івано-Франківськ 

                     Стрий 

                     Трансфер до садиби 

                     Поселення. Ознайомлення із садибою 

                     По бажанню сніданок 

 

13.00-13.30 Обід: 1) капусняк на копчених ребрах з рисом; 

                                   2) вареники з картоплею і білими грибами. 

13.45-14.50 Екскурсія в Центрі спадщини 

 

Новітній візит-центр що має назву Центр спадщини Вигодської вузькоколійки пропонує відвідати Вам сучасну інтерактивну виставку, що дозволить навчитись визначати вік дерева, побувати в ролі мурашки та знайти вихід із лабіринту, скласти птаха чи нагодувати місцевого звіра, піднятись у пташине дупло, чи, буквально, пролізти в лисячу нору, вирушити в уявну мандрівку справжнім маршрутом Карпатського трамваю та на останок переглянути захоплюючий фільм в сучасному кінозалі! Центр також поінформує Вас про місцеві атракції, допоможе забронювати житло, придбати сувенірну продукцію, мапи, іншу інтерпретаційну літературу, чи орендувати спорядження для активного туризму 

 

15.00-18.30 Карпатський трамвай  

 

“Карпатський трамвай”запрошує всіх бажаючих до подорожі карпатськими стежками, який повезе Вас мальовничими місцями вздовж берегів екологічно чистої карпатської ріки Мізунка , ви зможете  відвідати  гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значеннязаповідник Ширковець, скуштуєте цілющої мінеральної води зджерела Нафтуся та  джерельної води  з гірського джерела Дзюркач. А також зможете перейти ріку Мізунка по давньому підвісному мості. Здійснюючи подорож Карпатським трамваєм пасажири мають змогу слухати історію карпатських залізниць від екскурсовода, так як, кожен із вагонів оснащений радіозв’язком. 

 

19.00-20.00 Вечеря: 1) голубці по бойківськи з квашеної капусти (перловка з гречкою і м’ясом, зажарені з копченою підчеревиною + сметана )  

Вільний час 

 

2-й день 

08.00-10.00 Сніданок: 1) сирники з домашнім варенням, сметаною, медом; 

                                          2) вівсянка зварена на молоці з родзинками, медом і           молоком 

10.30-13.00 Гошівський монастир  

Монастир отців Василіан у с. Гошів – це місце масового паломництва для католиків з багатьох різних країн. Він вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святиньЗахідної України. Його щорічно відвідує кілька мільйонів прочан з різних країнЄвропиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%88%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80. Перша історична згадка про нього датується 1509 роком. Ясна гора, де він розташований, надихає давньою історією, особливим умиротворенням та казковою природою. Головною святинею є чудотворна ікона Гошівської Божої Матері (ХVIII століття), копія Ченстоховської ікони, котру ще називають «Царицею Карпат». Ікона була коронована в 2009 році Папою Римським Бенедиктом. 

 

14.00-15.00 Обід на Скелях Довбуша (згідно меню кафе) 

15.00-17.00 Екскурсія на Скелях Довбуша  

Ске́лі До́вбуша — одне із найдивовижніших місць Івано-Франківщини, відоме багатьом в Україні і за її межами, розташоване недалеко від селища Вигода (на відстані близько 30 км). Це село Бубнище з його прадавніми кам’яними утвореннями – Скелями Довбуша. Вони отримали назву на честь легендарного опришка Олекси Довбуша, який за народними переказами, часто тут переховувався від владних переслідувань. Скелі є визначною пам’яткою природи – це виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились понад 70 млн. років тому на дні прадавнього моря кайнозойської ери. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижних істот, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками. 

 

18.00 Вечеря. Бойківські забави. Традиційна бойківська забава з наливками і самогоном, бойківськими закусками і бойківськими музиками. 

3-й день 

09.00-11.00 Сніданок:  

11.00-17.00 Поїздка в гори: дегустація карпатського чаю, приготування козацької каші, печена картопля на вогні 

18.00-19.00 Вечеря (за бажанням) 

Виїзд до поїзда 

Тур виконується на 20-містному мікроавтобусі.  

Вартість туру – 3300 грн. 

Быстрый заказ тура

Название тура: Садиба Дарваїв кут

Поделитесь ссылкой на эту страницу с друзьями: